Mackay Meteors - Cairns Marlins Tahminler
Maç tahminleri
20/06/2026
Mackay Meteors
Cairns Marlins
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.06.2026 19:42
Kim kazanır?
Puan Durumu
| Takım | O | K | Y | TP | G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Cairns Marlins | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | 9 | 0 | 945:732 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Mackay Meteors | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | 6 | 4 | 971:969 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Diğer tahminler
Avustralya. NBL1. Kuzey
South West Metro Pirates-Logan Thunder
Brisbane Capitals-Sunshine Coast Phoenix
Southern Districts Spartans-Cairns Marlins
Mackay Meteors-Townsville Heat
Yeni Zelanda Şampiyonası. NBL
Southland Sharks-Canterbury Rams
Filipinler. MPBL
Mindoro Tamaraws-Iloilo United Royals
Bahis ipuçları
5 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Mackay Meteors 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Mackay Meteors 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
6 / 10 tüm müsabakalarda son maç Cairns Marlins yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K1
5 / 10 tüm müsabakalarda son maç Mackay Meteors yüzdesi 4 çeyrekte yenilgisiyle sonuçlandı
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Cairns Marlins 4 çeyrekte galibiyetiyle sona erdi
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Cairns Marlins 4. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 4 ceyrek - K2
5 / 10 2. çeyrekte yenilgisiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Mackay Meteors 'si
4 / 10 2. çeyrekte galibiyetiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Cairns Marlins 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Cairns Marlins 2. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 2 ceyrek - K2
5 / 10 3. çeyrekte yenilgiyle sonuçlanan tüm turnuvalardaki son maçların Mackay Meteors 'si
4 / 10 tüm turnuvalardaki son maç yüzdesi Cairns Marlins 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
5 / 10 Takımlar arasındaki son maçların sayısı Cairns Marlins 3. çeyrekte galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - 3 ceyrek - K2
4 / 10 1. çeyrekte galibiyetle biten tüm turnuvalardaki son maçların Cairns Marlins 'si
5 / 10 takımlar arasındaki son maçların sayısı Cairns Marlins için 1. çeyrekte galibiyet yüzdesi ile sona erdi
Mərc:1x2 - 1 ceyrek - K2
4 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Mackay Meteors 'si yenilgiyle sonuçlandı
10 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Cairns Marlins 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı
4 / 10 Takımlar arasındaki son maçların Cairns Marlins 'si galibiyetle sonuçlandı
Mərc:1x2 - K2
Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 20.06.2026 19:42